Kategória: Videorozhovory

VIDEOROZHOVOR: Lenka Kuráková

28. januára 2019  | Videorozhovory » Osobnosti  | Autor: Pavel Kiseľ, Prezident federácie (SVK)

Raketový nástup tejto pretekárky na pódiách federácie NABBA & WFF jasne zarezonoval v sezóne 2018. Po úspešnom debute na Majstrovstvách Slovenska s druhým miestom za rakušankou Larou Tasharofi sa Lenka predstavila na Majstrovstvách Sveta NABBA na rovnakej priečke.


Pokračovanie článku

Andrej Lieskovský – New Man On Stage Class 2

25. januára 2019  | Videorozhovory » Osobnosti  | Autor: Vladimír Pustay

V sezóne jar 2017 sa zapísal do súťažného rebríčka, nie len skvelým umiestnením, ale aj heroickým výkonom 8 po sebe nasledujúcich súťaží.


Pokračovanie článku

VIDEOROZHOVOR : Dan Xaver

24. januára 2019  | Videorozhovory » Osobnosti  | Autor: Vladimír Pustay

Dan Xaver je asi jedným z najúspešnejších športovcov Českej Republiky. V roku 2018 bola jeho sezóna však neskutočne úspešná aj v porovnaní s predchádzajúcim obdobím. Svoju sezónu odšartoval vo velkom štýle už na Majstrovstvách Slovenska v Martine a ďalej valcoval Český šampionát, Rakúsko, Európu WFF a samozrejme aj Majstrovstvá sveta NABBA, či WFF Universe.


Pokračovanie článku

Výběr soutěžních bikin

15. januára 2019  | Videorozhovory » Tréning a výživa  | Autor: Andrea Málková

Bikini fitness – jak už ze samotného názvu vyplývá, jsou nedílnou součástí každé závodnice v této kategorii – bikini. Jak ale vybrat ty pravé a podle čeho se orientovat? S tím bych vám ráda poradila v tomto článku.


Pokračovanie článku

Michal Petrinec o svojej príprave na Majstrovstvá Slovenska

26. apríla 2018  | Videorozhovory » Osobnosti  | Autor: Ing. Miroslava Fábryová

Takto sa porozprával Michal Petrinec s Mirkou Fábryovou o svojej príprave na Majstrovstvá Slovenska NABBA/WFF v Martine.


Pokračovanie článku

image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml


Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml

Služby pre verejnú hygiénu obyvateľstva vs Eurofondy a príjmy zo štátu

Veštenie z krištálovej gule je skôr pre profesionálov, ale v tomto prípade ide skôr o “educated guess”. V rámci Slovenskej histórie už máme skúsenosti s privatizačným rozkrádaním, ako aj s manipuláciou finančného sektora, či tunelovania Eurofondov. Vždy však o to, že jednotlivec, či spoločnosť zahraničného pôvodu získa kontrolu nad kľúčovým odvetvím našej krajiny.Pokračovanie článku

UFCS – Trochu ostrejšie

V rámci celého sveta je šíriaca sa pandémia, čo vidí absolútne každý. V dnešných dňoch, však už nejde len o pandémiu, ale aj schopnosť prežiť v podmienkach, ktoré nám nastavila vláda. Dnešný stav je odvolávajúc sa na premiéra, že ekonomika SR ide na 70%. Čo to ale v praxi znamená?!Pokračovanie článku

Článok k osudom ľudí – DEVASTÁCIA FITNESS CENTIER 1. diel

Ako odpovedali na naše otázky majitelia Fitness Centier naprieč Slovenskom? V prvej trojici sa zastavíme vo Zvolene, Vajnoroch a Púchove.Pokračovanie článku