Kategória: Videorozhovory

VIDEOROZHOVOR: Lenka Kuráková

28. januára 2019  | Videorozhovory » Osobnosti  | Autor: Pavel Kiseľ, Prezident federácie (SVK)

Raketový nástup tejto pretekárky na pódiách federácie NABBA & WFF jasne zarezonoval v sezóne 2018. Po úspešnom debute na Majstrovstvách Slovenska s druhým miestom za rakušankou Larou Tasharofi sa Lenka predstavila na Majstrovstvách Sveta NABBA na rovnakej priečke.


Pokračovanie článku

Andrej Lieskovský – New Man On Stage Class 2

25. januára 2019  | Videorozhovory » Osobnosti  | Autor: Vladimír Pustay

V sezóne jar 2017 sa zapísal do súťažného rebríčka, nie len skvelým umiestnením, ale aj heroickým výkonom 8 po sebe nasledujúcich súťaží.


Pokračovanie článku

VIDEOROZHOVOR : Dan Xaver

24. januára 2019  | Videorozhovory » Osobnosti  | Autor: Vladimír Pustay

Dan Xaver je asi jedným z najúspešnejších športovcov Českej Republiky. V roku 2018 bola jeho sezóna však neskutočne úspešná aj v porovnaní s predchádzajúcim obdobím. Svoju sezónu odšartoval vo velkom štýle už na Majstrovstvách Slovenska v Martine a ďalej valcoval Český šampionát, Rakúsko, Európu WFF a samozrejme aj Majstrovstvá sveta NABBA, či WFF Universe.


Pokračovanie článku

Výběr soutěžních bikin

15. januára 2019  | Videorozhovory » Tréning a výživa  | Autor: Andrea Málková

Bikini fitness – jak už ze samotného názvu vyplývá, jsou nedílnou součástí každé závodnice v této kategorii – bikini. Jak ale vybrat ty pravé a podle čeho se orientovat? S tím bych vám ráda poradila v tomto článku.


Pokračovanie článku

Michal Petrinec o svojej príprave na Majstrovstvá Slovenska

26. apríla 2018  | Videorozhovory » Osobnosti  | Autor: Ing. Miroslava Fábryová

Takto sa porozprával Michal Petrinec s Mirkou Fábryovou o svojej príprave na Majstrovstvá Slovenska NABBA/WFF v Martine.


Pokračovanie článku

image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml


Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml

Tatranská rodáčka dobyla aj Svet

Len 18 ročná rodáčka z Kežmarku zahájila svoju prvú sezónu minulý rok na jeseň. Po víťazstve na Toro Cup 2018 sa jej úspešne podarilo nominovať na Ms. Universe vo Velkej Británii. S ľahkosťou vyhrala svoju kategóriu a stala sa historicky najúspešnejšou osobnosťou Slovenskej fitness scény.Pokračovanie článku

MAJSTROVSTVÁ SVETA NABBA BELFAST

Reprezentácia Slovenskej Republiky pod vedením Natalie Revayovej Lenartovej nastúpila vo štvrtok 6. júna v Krakove do lietadla s jediným cieľom – zvíťaziť. Všetci naši pretekári nominovaný Výkonným výborom NABBA/WFF Slovakia predviedli na Slovenskom Šampionáte skvelú formu a očakávania boli veľké.Pokračovanie článku

Majstrovstvá Českej Republiky 2019 – Brno

Nominačný šampionát Českej republiky pod záštitou Michala Bendu predsedu NABBA/WFF CZ sa konal 18.5.2019 v Brne. Príjemné prostredie s dobrým zázemím privítal pretekárov zo Slovenska, Rakúska, Talianska a samozrejme Česka.Pokračovanie článku

Majstrovstvá Európy Manchester 2019

Tento rok sa Majstrovstvá Európy uskutočnili v Anglickom Manchestri.Pokračovanie článku