Únia fitness centier Slovenska

Únia fitness centier Slovenska združuje fitness centrá, kluby, personálnych trénerov a iné podnikateľské subjekty podnikajúce v oblasti fitness, personálneho tréningu a výživy.

Vznik

Únia vzniká ako reakcia na absenciu možnosti vyjednávania so štátnymi organmi v oblasti podpory, ochrany a napredovania nášho predmetu podnikania. Účelom našej organizácie je združovať záujmy právnických a fyzických osôb pôsobiacich v našom segmente a hájiť spoločné záujmy. Získavať výhody a určovať štandart v oblasti nášho podnikania.

Členstvo a jeho podmienky

Našimi členmi sa stávajú všetky fyzické a právnické osoby, ktoré o to prejavia záujem a spĺňajú legislatívne požiadavky pre podnikanie v oblasti našej pôsobnosti. (Živnosť, Právnická osoba, Občianske združenie atď.)

Podmienky:

Výhody

Výhodou členstva je možnosť priamo sa podieľať na vytváraní podmienok pre legislatívne konanie v našom obore. Získavať cenne informácie ohľadom podpory a dotácií v našom odvetví. Segmentové nastavenie projektov a ich vzájomné zdieľanie s účelom znižovania nákladov pre jednotlivé prevádzky. Organizovanie vzdelávacích, tréningových a spoločenských podujatí s cieľom vytvoriť optimálne postupy pre podnikanie v oblasti fitness pre prevádzky a personálnych trénerov. Vytvorenie prístupov do databázy zoznamu fitness centier, poskytovateľov služieb v oblasti personálneho tréningu ako aj nechcených osôb.

Ciele

Cieľom nášho združenia je vytvoriť profesionálnu úniu, ktorá zabezpečí ochranu v našom odvetví v krízových situáciách, generuje silného partnera pre sektor verejnej správy a zabezpečí nastavenie procesu optimalizácie v oblasti ekonomiky, stability a relevantného uznania nášho segmentu v zastúpení únie.

Služby pre verejnú hygiénu obyvateľstva vs Eurofondy a príjmy zo štátu

5. mája 2020  |  » Únia fitness centier Slovenska  | Autor: Team Únie Fitness Centier Slovenska

Veštenie z krištálovej gule je skôr pre profesionálov, ale v tomto prípade ide skôr o “educated guess”. V rámci Slovenskej histórie už máme skúsenosti s privatizačným rozkrádaním, ako aj s manipuláciou finančného sektora, či tunelovania Eurofondov. Vždy však o to, že jednotlivec, či spoločnosť zahraničného pôvodu získa kontrolu nad kľúčovým odvetvím našej krajiny.


Pokračovanie článku

UFCS – Trochu ostrejšie

14. apríla 2020  |  » Únia fitness centier Slovenska  | Autor: Team Únie Fitness Centier Slovenska

V rámci celého sveta je šíriaca sa pandémia, čo vidí absolútne každý. V dnešných dňoch, však už nejde len o pandémiu, ale aj schopnosť prežiť v podmienkach, ktoré nám nastavila vláda. Dnešný stav je odvolávajúc sa na premiéra, že ekonomika SR ide na 70%. Čo to ale v praxi znamená?!


Pokračovanie článku

Článok k osudom ľudí – DEVASTÁCIA FITNESS CENTIER 1. diel

13. apríla 2020  |  » Únia fitness centier Slovenska  | Autor: Team Únie Fitness Centier Slovenska

Ako odpovedali na naše otázky majitelia Fitness Centier naprieč Slovenskom? V prvej trojici sa zastavíme vo Zvolene, Vajnoroch a Púchove.


Pokračovanie článku

image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml


Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml

Služby pre verejnú hygiénu obyvateľstva vs Eurofondy a príjmy zo štátu

Veštenie z krištálovej gule je skôr pre profesionálov, ale v tomto prípade ide skôr o “educated guess”. V rámci Slovenskej histórie už máme skúsenosti s privatizačným rozkrádaním, ako aj s manipuláciou finančného sektora, či tunelovania Eurofondov. Vždy však o to, že jednotlivec, či spoločnosť zahraničného pôvodu získa kontrolu nad kľúčovým odvetvím našej krajiny.Pokračovanie článku

UFCS – Trochu ostrejšie

V rámci celého sveta je šíriaca sa pandémia, čo vidí absolútne každý. V dnešných dňoch, však už nejde len o pandémiu, ale aj schopnosť prežiť v podmienkach, ktoré nám nastavila vláda. Dnešný stav je odvolávajúc sa na premiéra, že ekonomika SR ide na 70%. Čo to ale v praxi znamená?!Pokračovanie článku

Článok k osudom ľudí – DEVASTÁCIA FITNESS CENTIER 1. diel

Ako odpovedali na naše otázky majitelia Fitness Centier naprieč Slovenskom? V prvej trojici sa zastavíme vo Zvolene, Vajnoroch a Púchove.Pokračovanie článku