UFCS – Trochu ostrejšie

14. apríla 2020  » Únia fitness centier Slovenska | Autor: Team Únie Fitness Centier Slovenska

V rámci celého sveta je šíriaca sa pandémia, čo vidí absolútne každý. V dnešných dňoch, však už nejde len o pandémiu, ale aj schopnosť prežiť v podmienkach, ktoré nám nastavila vláda. Dnešný stav je odvolávajúc sa na premiéra, že ekonomika SR ide na 70%. Čo to ale v praxi znamená?! Únia Fitness Centier Slovenska zastupuje segment, kde 13.4.2020 stratili prevádzky 100% svojich príjmov. Dnes je to 30 dní čo 30% ekonomiky stojí bez akéhokoľvek príjmu a my sme jedni z nich. Preto veríme, že treba vziať rozum do hrsti. Vyčleniť prvé dva podstatné body celkového stavu.

1. Garanciou vlády nastaviť systém, ktorý ukáže postihnutým 30% ekonomiky ako sa o nich postará tak, aby kľudne mohli sedieť doma. Bez obáv, bez dlhov, bez životných drám, ale hlavne v pokoji.

2. Vytvorí podmienky, za ktorých všetci zainteresovaní, budú môcť prevádzkovať svoje obchody, fitness centrá, či reštaurácie.

Pokiaľ pôjdeme cestou mŕtveho chrobáka, ktorý vždy povie, že o týždeň a potom o týždeň, paranoidne sledujúce číslo nakazených, čaká nás katastrofický scenár. Ľudia bez príjmov vyčerpajú rezervy, budú bez peňazí a 30% ekonomiky výjde do ulíc. Nieže by boli násilní, ale budú hladní a navyše im na krku bude visieť život zničujúci dlh, ktorý bude zárukou rodinných drám, ktoré je zbytočné popisovať.

Z pohľadu mnohých svetových organizácii, nie je riešenie schovať sa doma, ale chrániť rizikové skupiny. Toto nastavenie by zabezpečilo chod ekonomiky a minimalizovalo nechcené straty. Na Slovensku je obrovské množstvo priestoru na zmenu kurzu, ktorý sme nabrali. Ako povedal MUDr. Krčméry, prestaňme sledovať nakazených, aby sme strašili ľudí. Začnime robiť štatistiku chorých. Chráňme naše rizikové skupiny a svoju ekonomiku. Jedine takto dostaneme situáciu pod kontrolu. Pretože pokiaľ sa nám vymkne jeden, či druhý koniec spod kontroly, straty budú veľké.

 

PENIAZE ŽIVOT NEZACHRÁNIA – NIE, ALE KÚPOU JEDLA SI MÔŽTE ZA NE ŽIVOT UDRŽAŤ.
Výzva premiérovi IGOROVI MATOVIČOVI.

Rozhodnite o našich prevádzkach, alebo záchranných opatreniach pre 1000-ky rodín. Dajte nám termíny, riešenia a východiská z tejto situácie, ALEBO príjmite naše.

image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml


Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml

Služby pre verejnú hygiénu obyvateľstva vs Eurofondy a príjmy zo štátu

Veštenie z krištálovej gule je skôr pre profesionálov, ale v tomto prípade ide skôr o “educated guess”. V rámci Slovenskej histórie už máme skúsenosti s privatizačným rozkrádaním, ako aj s manipuláciou finančného sektora, či tunelovania Eurofondov. Vždy však o to, že jednotlivec, či spoločnosť zahraničného pôvodu získa kontrolu nad kľúčovým odvetvím našej krajiny.Pokračovanie článku

UFCS – Trochu ostrejšie

V rámci celého sveta je šíriaca sa pandémia, čo vidí absolútne každý. V dnešných dňoch, však už nejde len o pandémiu, ale aj schopnosť prežiť v podmienkach, ktoré nám nastavila vláda. Dnešný stav je odvolávajúc sa na premiéra, že ekonomika SR ide na 70%. Čo to ale v praxi znamená?!Pokračovanie článku

Článok k osudom ľudí – DEVASTÁCIA FITNESS CENTIER 1. diel

Ako odpovedali na naše otázky majitelia Fitness Centier naprieč Slovenskom? V prvej trojici sa zastavíme vo Zvolene, Vajnoroch a Púchove.Pokračovanie článku