Prečítajte si rozhovor so špičkovou atlétkou a pýchou Českej Republiky v kategórii bikini model.

 

1) Magdi, mohla by ses našim čtenárům představit?

Je mi 33 let. Bydlím ve Zlíně a už 2 roky jsem osobní fitness trénérka. Mám i eshop sexy fitness dámským oblečením Bikina.cz.

2) V jaké kategorii a federaci závodíš?

Závodím ve federaci NABBA WFF CZ kategorie Bikini model. Závodil zde i můj exmanžel. Líbí se mi závodit v zahraničí. Tato federace mě neomezuje závodit i na jiných soutěžích a toto beru jako velký benefit.

3) Jak dlouho závodíš a co Tě motivuje, abys v tom pokračovala?

Závodím už 3 roky v kuse. Moje první kroky na stagi mě hned utvrdily, že je to pro mě. Jsem exhibicionista a cítila jsem se tam jak ryba ve vodě. Fitko mi pomáhá uvolňovat mysl. Vítězství je hezká motivace, ale mám ráda i ten průběh, režim, disciplínu. Právě s těmito limity si dokážu vychutnat vše ostatní, co život nabízí.

4) Jak se Ti podařilo skloubit práci s rodinou, tréningem a soutěžením?

Někdy je to opravdu náročné. Proto je nejlepší si nastavit řád. Umět zabrat, ale i vypnout.

5) Jakých jsi dosáhla úspěchů, a kterého z nich si obzvlášť považuješ?

Celkem mám za sebou 16 soutěží. Z toho 12 vítězství, 1x absolutní vítěz, 2x zisk PRO carty. Jsem dvojnásobnou mistryní světa a trojnásobnou mistryní Evropy. Nejcennější je pro mě letošní vítězství na NABBA WORLD, kde jsem měla na pódiu 20 soupeřek z celého světa.

6) Máš trenéra (nebo někoho, kdo Ti pomáhá s pózingem)?

První rok přípravy jsem měla 2 trenéry. Pomáhal mi i exmanžel i expřítel. Kvůli pózingu jsem chodila i na lekce baletu. Nyní už pózování vyučuji sama.

7) Jaký je tvůj tréningový split?

Každá má příprava je jiná i tréninky. Ale držím se vesměs splitu 3 + 1. Zaměřuji se na nohy, zadek, záda a ramena.

8) Co strava v přípravě a v off season?

Hehe jím jako bagr, ale jídlo si chystám. Musím se hlídat, protože miluji dobré jídlo, zmrzlinu a ořechová másla.

9) Bez jakých suplementů nebo doplňků stravy si přípravu neumíš představit?

Ráno po probuzení piji BCAA. Miluji vločky s proteinem. Při pečení dost používám protein i ochucovadla. Někdy před tréninkem nakopávač. Dost už kladu důraz na vitamíny a minerály.

10) Co si myslíš o superkompenzaci u bikin?

Jedni ji zastávají a druzí jsou proti. Praktikuješ sama odvodňování před každým závodem nebo máš nějaký hlavní závod v sezóně, na který směřuješ formu?Hodně záleží na kritéria federace. Např. Bikiny v PCA musí mít skvělou formu. Pokud ale bikina nemá problém se zadržováním vody a forma tam je, není potřeba nějaké superkompenzace. Lze si s jídlem jen trochu pohrát k doladění formy.

11) Kategorie bikini fitness se těší čím dál tím větší oblibě. Závodnic je stále více, Instagram i Facebook jsou plné příspěvků od mladých děvčat, které se rozhodly soutěžit. Jak tenhle boom vnímáš?

Je pěkné, že tento sport se rozšiřuje. Jen si to některé dívky stále pletou s modelingem. Jen malá hrstka vydrží déle než 1 nebo 2 sezóny.

12) Jaké vidíš rozdíly mezi amatérskými a profi soutěžemi?

Celkem markantně. Stála jsem 5x mezi profíkama a je zde už opravdu těžké uspět. Prezentace i připravenost je dokonalá.

13) Plány do budoucna?

Upřímně bych potřebovala pauzu od závodění. Letos mám za sebou 8 soutěží a musím usoudit, že jsem se přecenila. Takže asi se vrhnu to vše už zužitkovat.

14) A poslední otázka, co bys poradila dívkám, které by rády v kategorii bikini fitness začaly soutěžit?

Ať se nenechají zaslepit euforií jednoho dne. Ať nejedou přes mrtvoly, ale užívají si celou přípravu.

Děkuji za rozhovor a přeji, ať se Ti stále daří.

image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml


Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml

Služby pre verejnú hygiénu obyvateľstva vs Eurofondy a príjmy zo štátu

Veštenie z krištálovej gule je skôr pre profesionálov, ale v tomto prípade ide skôr o “educated guess”. V rámci Slovenskej histórie už máme skúsenosti s privatizačným rozkrádaním, ako aj s manipuláciou finančného sektora, či tunelovania Eurofondov. Vždy však o to, že jednotlivec, či spoločnosť zahraničného pôvodu získa kontrolu nad kľúčovým odvetvím našej krajiny.Pokračovanie článku

UFCS – Trochu ostrejšie

V rámci celého sveta je šíriaca sa pandémia, čo vidí absolútne každý. V dnešných dňoch, však už nejde len o pandémiu, ale aj schopnosť prežiť v podmienkach, ktoré nám nastavila vláda. Dnešný stav je odvolávajúc sa na premiéra, že ekonomika SR ide na 70%. Čo to ale v praxi znamená?!Pokračovanie článku

Článok k osudom ľudí – DEVASTÁCIA FITNESS CENTIER 1. diel

Ako odpovedali na naše otázky majitelia Fitness Centier naprieč Slovenskom? V prvej trojici sa zastavíme vo Zvolene, Vajnoroch a Púchove.Pokračovanie článku

Tatranská rodáčka dobyla aj Svet

Len 18 ročná rodáčka z Kežmarku zahájila svoju prvú sezónu minulý rok na jeseň. Po víťazstve na Toro Cup 2018 sa jej úspešne podarilo nominovať na Ms. Universe vo Velkej Británii. S ľahkosťou vyhrala svoju kategóriu a stala sa historicky najúspešnejšou osobnosťou Slovenskej fitness scény.Pokračovanie článku