Čo je Hexarelin?

21. marca 2019  » Tréning a výživa | Autor: Viktor Mužila

Hexarelin (Hexarelin acetát) je syntetický hexapeptid z rodiny rastových faktorov, ktorý stimuluje uvoľňovanie rastového hormónu (GH) a neinterferuje so schopnosťou tela produkovať svoje vlastné GH. Štrukturálne je Hexarelin (Hexarelin acetát) podobný štruktúre GHRP-6.

Vzhľadom na schopnosť Hexarelinu zvyšovať sekréciu prirodzeného rastového hormónu, väčšina jeho účinkov je podobná ako u syntetického rastového hormónu, aj keď v mierne menšom rozsahu. Účinky jeho použitia zahŕňajú: zvýšenie sily, rast nových svalových vlákien, zvýšenie veľkosti už existujúcich svalových vlákien, nervovú ochranu, omladenie, ochranu a hojenie. GH receptory v tukovom tkanive umožňujú tiež potenciálne zníženie tuku pri používaní Hexarelinu. Zvýšenie cirkulujúceho GH vďaka užívaniu Hexarelinu spôsobuje zvýšenie hladín inzulínu podobného rastového faktora (IGF-1) v pečeni. IGF-1 je hlavnou príčinou svalového rastu v reakcii na stimuláciu GH.

Po aplikácii Hexarelinu nenastáva zvýšenie chuti do jedla (na rozdiel GHRP-6 od extrémneho zvýšenia chuti do jedla) kvôli jeho neschopnosti drasticky zvýšiť hladiny Ghrelínu, ktoré sú zodpovedné za zvýšený hlad a rýchlejšie vyprázdnenie žalúdka.

V štúdiách, kde sa subkutánne podal Hexarelin, sa rastový hormón, meraný prostredníctvom plazmatických koncentrácií, významne zvýšil počas 30 minút od injekcie. Úrovne GH sa znížili späť na normálne úrovne približne štyri hodiny po injekcii. Výskum ukázal, že účinok peptidu Hexarelin na stimuláciu GH sa zúžil medzi 4. až 16. týždňom. Rozdelenie cyklov na obdobia po 4 týždňoch, vyhýbanie sa negatívnej spätnej väzbe a ďalší cyklus Hexarelinu priniesli rovnakú úroveň výsledkov ako prvý cyklus.

Hexarelin (Hexarelin acetát), ako iné peptidy uvoľňujúce rastový hormón, je najúčinnejší synergicky pri podávaní s GHRH, ako je Sermorelín alebo Modified GRF 1-29.

image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml


Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml

Služby pre verejnú hygiénu obyvateľstva vs Eurofondy a príjmy zo štátu

Veštenie z krištálovej gule je skôr pre profesionálov, ale v tomto prípade ide skôr o “educated guess”. V rámci Slovenskej histórie už máme skúsenosti s privatizačným rozkrádaním, ako aj s manipuláciou finančného sektora, či tunelovania Eurofondov. Vždy však o to, že jednotlivec, či spoločnosť zahraničného pôvodu získa kontrolu nad kľúčovým odvetvím našej krajiny.Pokračovanie článku

UFCS – Trochu ostrejšie

V rámci celého sveta je šíriaca sa pandémia, čo vidí absolútne každý. V dnešných dňoch, však už nejde len o pandémiu, ale aj schopnosť prežiť v podmienkach, ktoré nám nastavila vláda. Dnešný stav je odvolávajúc sa na premiéra, že ekonomika SR ide na 70%. Čo to ale v praxi znamená?!Pokračovanie článku

Článok k osudom ľudí – DEVASTÁCIA FITNESS CENTIER 1. diel

Ako odpovedali na naše otázky majitelia Fitness Centier naprieč Slovenskom? V prvej trojici sa zastavíme vo Zvolene, Vajnoroch a Púchove.Pokračovanie článku